Veli Atölyesi

Veli Atölyesi

Her ay farklı bir uzman ve her ay farklı bir konu ile velilerimizle Bulut Ege’de buluşuyoruz!

Her ay farklı bir uzman ve her ay farklı bir konu ile velilerimizle Bulut Ege’de buluşuyoruz!

Okul öncesi dönem; çocukların hem fiziksel hem de psikolojik gelişimlerinde kritik bir öneme sahiptir. Bu dönemde elde edilen kazanımlar onların geleceğini şekillendirir.

Çocuklar çeşitlilikle, farklı eğitim yaklaşımlarıyla, birbirinden faydalı atölye çalışmalarıyla tanıştıkları bu dönemde kendi dünyalarını zenginleştirir.

Her ne kadar okul öncesi eğitimde çocuk merkezli bir yaklaşım sergilense de bu sürece velilerin de dahil edilmesi okul – çocuk – aile üçgeninin tamamlanması için ihtiyaçtan ziyade gerekliliktir.

Rehberlik danışmanlığı ile başlatılan iletişim, veli atölyeleriyle desteklendiğinde çok daha verimli sonuçlar elde edilebilir.

Bu nedenle; Bulut Ege Anaokulu olarak velilerimizle bir araya gelmenin en faydalı yöntemlerini uyguluyoruz.

Velilerimizle iletişimimizi güçlendirirken onlar için her ay farklı atölyeler düzenliyoruz. Düzenlediğimiz her bir veli atölyesinde hem velilerimize bilgi aktarıyor hem de onları farklı alanlarda uzmanlıkları bulunan profesyonellerle bir araya getirerek önemli soru işaretlerine yanıt bulmalarına aracılık ediyoruz.

Velilerimizin kazanımlarını arttırırken çocuklarımızın okul ve aile yaşantısı arasında birlik sağlanmasına katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

Veli atölyelerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bizi arayabilir veya sosyal medya hesaplarımızdan gerçekleştireceğimiz duyuruları anlık olarak takip edebilirsiniz.

İzmir-Menderes okul öncesi eğitimde standartların dışında bir anaokulu ile buluşuyor.