Web sitemize Hoşgeldiniz.
Barbaros Mah. 373 sk. No:2/A Menderes - İZMİR
Telefon0232 781 22 22

İngilizce

İngilizce

İngilizce

Yeni bir dille tanışan çocuklar yepyeni kültürlere “Merhaba” diyor!

İngilizce günümüzün hakim dilleri arasında yer alır ve okul öncesinde İngilizce öğrenmeye başlayan çocuklar dünyayı başka bir dil bilmenin imkanlarıyla keşfeder.

Okul öncesi dönemde İngilizce eğitimi alan çocuklar ilerleyen zamanlara göre bu dile çok daha kolay adapte olabilirler.

Yeni bilgi edinmedeki yüksek performansları çocukların İngilizce kelimelerin telaffuzunda başarı sağlamasına yardımcı olur. Beyinleri her yeni şeyi kaydedebilecek kapasitedir ve bu kapasite dil öğrenimiyle genişletilebilir.

İngilizce öğrenen çocuklar dünyayı farklı algılamaya başlar, başka kültürleri öğrenebilir ve eğitim sırasında uygulanan yaş grubuna özel yöntemlerden büyük keyif alırlar.

Beyinlerinin en faal olduğu dönemde yabancı bir dil öğrenen çocuklar; dil öğrenmeye karşı yeteneklerinin olup olmadığını keşfederler. İlerleyen dönemlerde dil öğrenimine yönelebilir ve yeteneklerini geliştirebilirler.

İngilizce hem sahip olduğu önem hem de çocuklara farklı ufuklar açan eğitim metotlarının uygulanmasının etkisi ile faydalarını çoğaltır.

İngilizce eğitimi; anadil hakimiyetini geliştirir!

Eğlenceli, akılda kalıcı ve verimli eğitim metotları ile İngilizce öğrenmeye başlayan çocukların anadilleri üzerindeki hakimiyetleri artar. Kendi dillerini keşfetmeleri ve kendilerini daha doğru ifade etmeleri kolaylaşır.

İngilizce eğitimi; bilişsel yetenekleri arttırır!

Yabancı dil eğitimi alan çocuklar, problem çözmeyi ve eleştirel düşünmeyi öğrenirler. Hafızaları gelişir, zihin performansları artar ve çoklu görevleri yapabilme yetenekleri filizlenir.

İngilizce eğitimi; akademik başarıları arttırır!

Yabancı dil eğitimi alan çocukların bilişsel yetenekleri ve okul hayatındaki başarıları yükselir. Bakış açıları genişler, yeni bilgileri zihinlerinde depolamayı öğrenirler ve öğrendiklerini uygulama noktasında kendilerini geliştirirler.

İngilizce eğitimi; farklı kültürlere merak duyulmasını sağlar!

Yabancı dil ile ilgili farkındalığı küçük yaşlarda yakalayan çocuklar hayatları boyunca yabancı kültürleri keşfetme isteği hissederler. Dünyaya bakışları farklılaşır ve sosyal ortamlardaki çekingenlikleri azalır.

Bulut Ege Anaokulu olarak okul öncesi dönemdeki çocuklarımız için planladığımız eğitim atölyelerimiz arasında İngilizce eğitimi de yer alıyor.

Eğlenceli, akılda kalıcı ve öğretici eğitim yaklaşımları uygulayarak çocuklarımızın yeni bir dille birlikte dünyayı keşfetmelerini amaçlıyoruz.

Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde etkileşim odaklı İngilizce eğitimlerimizle çocuklarımızın empati yeteneğini geliştirmeyi, onları farklı kültürlerle tanıştırmayı ve onları geleceğe hazırlamayı hedefliyoruz.

İzmir-Menderes okul öncesi eğitimde standartların dışında bir anaokulu ile buluşuyor.